15
Ağu

İstanbul Ahşap Deck Uygulama

Ahşap Deck (Zemin) Kaplama Uygulamaları

Ahşabı ayağınızın altındaki hissi veya gerçek ahşap tahtalarla elde edilen otantik görünümü doğal olarak yansıtır ve tüm bunları ve çok daha fazlasını sizlere sunar.

Her adımda sorunsuz deneyim…

Her iklimde aşınmaya ve yıpranmaya dayanıklı düşük bakım gerektiren bir zemin kaplaması için kaliteli ürünler doğru bir cevap olacaktır. Tipik zemin kaplama malzemelerine kıyasla üstün stabilite ile çatlaklara ve kıymıklara karşı dirençli olan ürünlerimiz, gerçek ahşabın cazibesini olağanüstü performans bilgileriyle birleştirir. Yaşam alanlarınızı ve harika dış mekanlarınızı genişletmek için ideal – çıplak ayak dostudur.

Geleneksel ahşap zemin kaplamasının aksine ürünlerimiz tüm yıl boyunca çıplak ayakla dosttur, çürümeye ve böcek saldırılarına karşı dayanıklıdır ve en iyi şekilde görünmesi için sürekli bakım gerektirmez. Daha fazla güvenlik için, dayanıklı kaymaz yüzeyler eklemeyi seçebilirsiniz. Daha az bükülme ve şişme, daha az bozulmaya eşittir, bu da ürünlerimiz ile ahşap döşemenizin güvenle döşenebileceği anlamına gelir. Gizli bağlantı ekipmanları,

Ahşabın kusursuz yüzeyine katkıda bulunur. Yasadışı ağaç kesimi yapılan çoğu zemin kaplama malzemesi, deck veya yavaş büyüyen tropikal sert ağaçların aksine, ürünlerimiz sürdürülebilir kaynaklı tropikal ahşap kullanılarak yapılmıştır. %100 toksik içermez. %100 geri dönüştürülebilir ve herhangi bir zemin kaplama malzemesi arasında en düşük karbon ayak izine sahiptir.